Мен кыз емеспин,не истесем болады

Айдана 04.04.2012

менин журип журген жигитим бар, ол екеумиз жакын карым-катынаста болганбыз ягни кыздыгымды сол алган. казир екеумиздин арамыз алыста, мен калада ол ауылда. Мени суйеди соган карамастан коп жылатады, ол оте кызганшак.ата анам менин жагдайымды мулдем билмейди,кейде одан катты тунилип кетем,сонгы кездери оны суймейтинимди ангардым, онын жанында озимди бакытты сезине алмаймын. оны тастап кетсем ары карайгы омирим не болар екен деп катты толганам. не истесем дурыс болады. отиниш маган комектесинизши

Биржанова Жанат Амантаевна

Курметти Айдана!

Суймесениз сизди ешким устап турган жок. Оз-озинизди устап турсыз. Анык сурак кояйын сизге. Жигитинздин журис-турысы сиздин акенизге уксайма, немесе агаларынызга уксатасызба сиз? Ондай болса, сиз оны мулде жаксы кормейсизю Тек кана "уят болады" дегениниз болмаса, ештене сиздш устап турган жок. Менин ойым, балалык жасамай, дурыстап окуга, жумыска кирисип, жанагы жигитт умыту керек. Ол сизге моралди зиян келтиреды.

Жанат.