Менин акем маскунем Мен бул азап ка калаи шыдасам болады?

Айгерим 10.03.2013

Салеметсизбе! Менин жасым 17 омирде катты киналдым алиде киналып келемин отбасымда 8 адамбыз мама папа 3 кыз 3бала мен ен улкенимин не истеитинимди билмеимин! Менин акем маскунем! Мен соган катты киналамын! Мен гана емес мамам да синилимде баримиз киналып кеттик! Енди не истеитинимизди билмеимиз мен оз акемди жек коремин! Ол маган керек емес! Барынан жогы жаксы! Менин олгим келеди ! Ишимдегинин барин актарып айтатын комек сурайтын касымда адам жок! Ешкимге айта алмаймын сондыктан сиздеп комек сураймын! Мундай азапка калаи шыдасам екен??

Биржанова Жанат Амантаевна

Айгегим!

Сиз 18 толган сон - оз омиринизди озиниз шешесиз. Сол кезде болек шыгуга тырысыныз. Оган дейин шыдамасаныз, полицига, наркологияга барсаныз да болады. Акениз бир, ал калгандарыныз жетеусиндер! Бир адамга калай куштериниз жетпейди - ол келиспеушиликтин себеби. Баурларынызбе акылдасып, бир шешимге келу кажет.

Шыдамшылык тилеймин сизге.

Жанат.