Надоели отношения

Ігор 17.02.2013

Зустрічаюсь майже пів року, вона мене кохає.. але я не відчуваю до неї майже нічого. Все набридло. Як правильно поступити.Ми зустрічаємся на відстані, бачимся раз в 2 неділі.

Ігоре, доброго дня.

Ви запитуєте: "Як правильно поступити?"

Правильно  так,  як підказує  Вам  Ваше сердце. Прислухайтесь  до  себе. І  якщо дійсно, крім "все набридло"- в душі  не  відлунюється нічого,  то навіщо  марнувати на  такі  стосунки свій час і енергію?

Замовчуючи всоє  справжнє ставлення до дівчини,  примушуючи  себе  робити  те,  що  Вам не до вподоби,  Ви  вводите  і її  і себе  в оману, накопичуєте незадоволенність, сворюєте  додаткову  напругу.  Навіщо це  Вам?  На  мій погляд,  краще сказати дівчині чесно  і прямо  про  свої  почуття і свої  наміри,  подякувати  їй за її кохання і відпустити - бо саме  це  означає проявити повагу до  неї,  як особистості, а отже і повагу  до  себе.

В будь-якому  випадку, не  залежно від  моїх порад,  вирішувати Вам.  Адже це  Ваше життя. Ваш вибір.

Успіху Вам, Ігоре.