Мен ушин оте манызды жауап кутемин Озинизен !!!

Бану 07.07.2012

Салеметсизбе !!! Жасым 21 -де . Мен окпе реништин барин иште сактаймын , канша тырыссам да сыртка шыгара алар емеспин .Уйалшакпын ,кысылмай баримен жаксы араласкым келеди, жаксы жумыска кирип , алга койган максаттарыма жетким келеди ... Бирак осы бойымдагы бала кезден келе жаткан уйалшактык пен озиме деген сенимсиздик касиеттердин кесиринен , омирде улкен жетистиктерге жетуиме али де кедерги жасауда . Неистеримди билмеймин , кейде тыгылып жылаймын да. Отиниш комектессениз екен , Сиздин жауабынызды тагатсыздана кутемин !!! Рахмет !!!

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Салеметсіз бе! °ялша›ты›, сенімсіздік, іште сыр са›тау – осыныЈ бЩрі бір байланыста. ОлардыЈ бастауын балалы› ша›тан іздеу керек.   Сізге психологпен бірге ж±мыс істеп кйру керек. Осы айтыо“ан ›асиеттеріЈіз талай жылдар бойы ›алыптасып келген, сонды›тан бірден, ›ыс›а уа›ыт ішінде олардан айрылу мЇмкін емес. Алдымен, олардыЈ, я“ни, осы ›асиеттердіЈ пайда болу себебін аны›та“ан жйн. МЇмкін, б±л балалы› ша“ыЈызда сізге шектеу ›ойылып, йз сезіміЈізді, ашу-ыза, наразылы“ыЈызды білдіруге мЇмкіндіктіЈ болмауынан шы“ар. °ялша›ты› йзіЈізді тймен ба“алау“а байланысты, йз ма›сатыЈызды іске асыруда бас›алардыЈ ойы, кйз›арасы ›алай болады екен деп ойлаудан да пайда болады, айналада“ы адамдардыЈ сын білдіріп, сізді д±рыс тЇсінбей ›алуы мЇмкін деп ойлаудан болады. Сіз йзіЈізді осы ›алпыЈызда, осы ›асиеттермен бірге жа›сы кйріп, ›±рметтеуіЈіз ›ажет. Сонда “ана йзіЈізге бас›а кйзбен, ›±рметпен ›арап, йзіЈізді ба“алай бастайсыз!  Ал жетпей т±р“ан ›асиеттерді дамыту“а болады. изіЈізге деген сенімдік – жай “ана кейбір ›абілеттердіЈ жиынты“ы, я“ни адамнын тура кйзіне ›арап т±рып сййлеу, йз ойыЈызды, кйз›арасыЈызды білдіру, бас›алардан йзгеше, ерекше болудан ›оры›пау жЩне т.б. љарапайым ›а“азды алып, йз есіміЈіздіЈ суретін салып кйріЈіз, тЇрлі бояулармен безендіріп, йз есіміЈіздіЈ ма“ынасын біліп кйруге тырысыЈыз, бас›а ›а“аз бетінде кЇнніЈ кйзі сия›ты улкен шеЈбер салып, дЩл ортасына «Мен» деп жазып, осы шеЈберден сызы›тар жЇргізе отыра, йзіЈіздіЈ жа›сы ›асиеттеріЈізді жазыЈыз. Кейін осы ›а“аздарды тйсегіЈіздіЈ бас жа“ына іліп ›ойып, кЇн сайын таЈертеЈ жЩне кешке со“ан ›арап, йзіЈіздіЈ ›андай жа›сы адам екеніЈізді есіЈізге салып т±рыЈыз, йз бойыЈызда оларды ›абылдау“а тырысыЈыз. КЇн сайын айна“а ›арап, йзіЈізге «Мен сені сЇйемін» деЈіз. Басында б±л ›иын болып кйрінгенімен, аз уа›ыт ішінде Їйреніп кетесіз жЩне йз йзіЈізді жа›сы кйре бастайсыз. изіЈізге деген махаббат болмаса, ймір сЇру мЇмкін емес. Ал йкпе, реЈіш сезімдеріне келетін болса›, оларды да йзіЈізде ±стамау Їшін, барлы› ашу ызаЈызды, бас›а адам“а деген йкпеЈізді ›а“аз“а жазып, сол ›а“азды кейін жыртып тастаЈыз немесе жа“ып жіберіЈіз. ІшіЈіз, ішкі жан дЇниеЈіз жеЈілдегенше дейін, ›ала“анша жазыЈыз. Сізге сЩттілік тілеймін!