махаббат

КУАНЫШ 22.05.2011

Салем, менин жасым 23-те, менде мынадай жагдай болып жатыр, мен бир кызбен жургениме 6 айдай болып калды, и екеумиз уйленемиз деп бел будык, бирак ол озинин откен омирин айтып берди маган: кезинде оны алып кашып кетипти, сойтип ол онымен бираз турып ажырасып кетти. где то озинин айтуы бойынша 2 апта турдым деди, кейн онын дос кызы маган 6 айдай турган деди. не истейн мен енди

Добрый день, КУАНЫШ! К сожалению,  не знаю казахский. Напишите свой вопрос по-русски и ответ психологов не заставит себя ждать.. )))  Просто жаль, что ваше послание  с 22 мая висит на сайте без ответа.

С уважением, Ольга Викторовна Афанасьева.