Не истеймын?

Ляззат 21.09.2015

Салеметсиз бе?! Ботагоз ханым, откен жолгы сурагыма жауап алдым, алгысым шексиз! Ол жигитпен ажырасып кеттим, казир болса баска бир жигит соз айтып жатыр, ол Ата-анамнын достарынын Улы. Келеси жылы уйленсек деген жоспарымыз бар! Откенде сурак койганымда, маселе бир жигитпен 1.5 жыл бирге болып, тосекке жатканымда еди. Ал енди казир турмыска шыгайын деп журген жигитиме кыз емес екенимди калай айтарымды билмей журмин, айткан Кунде де аягы калай болады екен..... Тем более Ата анамнын достарынын улы, уят болып журе ме деп коркамын. Бир ойым гименопластика жасатсам ба деймин, бирак Коркып журмин. Кенес беринизши, рахмет!!!

Салеметсизбе Ляззат, сиздин хатынызды коныл  болип окип шыктым, бырак жауапты сол кезде уакыттын тыгыздыгынан жазамадым. Сол ушин ,кеширек жауап берип турмын казыр. Меным алдындагы жауабым сизге пайдасы тигенын жазыпсыз, оган оте куаныштымын,себебы осы сайтта сиз баганы койган жоксыз балл ретинде.

Ал енди, жазып отырган маселеге кошсек, бурынгы жигитпен  ажырап, казыр жолынызда баска жигитты  кездестыргениниз оте керемет жаналык деп санайымын. Бырак , асыкпаныз- бул жана жигитинизды быр жыл болсада жаксылап араласып , минезынын кандай екеннын, адамдык касиеттеры де бар екеныне козинизды жеткизиниз. Аракка, айел адамды силаганы, жаман создер жане кол жумсауы жок екенын барын зертеп коргеныныз дурыс болады деп санайымын. Сиз маган сурак койып отырсыз- бурингы жигитпен тосек жакындык болганнын айтаймбе ,жок айтпайым бе деп.  Сиздин жеке омириниз тек кана сиздин омириниз, сондыктан оны ар жана жигитке айтудын ешкандай керектыгы жок. Бырак биздын казаки коз карасымыз але де сол баягы заманнын коз карасы болып табылады,сондыктан, адамнын адам кершилигине азырак карап, азырак багалап , тек кана айел адамнын тосек тазалыгына кана мян береды кобысы. Сизде але талай уакытыныз бар ендыгы жылга дейын, сондыктан,казыр араларыныздын жаксы болганына тырысыныз. Бары жаксы болып, бир биринизбен жарасып кетсеныздер, сол ойдагы турмыс туралы койган максаттарыныз але де манызды максат болып турса , онда сол кезде озиниз де шешим кабылдауга акылыныз  жетеды деп санайымын. Ким биледы, жигитке тек сиздын адам касиеттериниз жеткиликты боллатын шыгар, онда ешкандай соз де котерилмейтын болар  ол туралы. Калай да быр рет болсада, жеке консультацияга бир келгениниз жаксы болар еды сизге. Хат аркылы сурактарга  шамалы гана жауап беруге болады ,ал бир сагат козбен коз жумыс истеген онын пайдасы сизге молырак болатын еды. Бырак оны озиниз шешиниз-керек пе ол сизге жок па  ,хат аркылы берилген жауап жеткиликты ме. Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны