Замкнутый круг

Василь 14.07.2015

Я за натурою іпохондрик. З самого дитинства хвилювався за якісь дрібниці, та коли вони минали то наставав спокій. Але близько двох років тому я захворів на звичайний гастрит, і я почав перейматися тим що я ніби не здоровий порівняно з іншими і що я ніби не такий як всі. І це хвилювання переросло у постійне, і в мене відчуття спокою настає тільки коли я сплю. Від цього хвилювання і я не можу вилікувати гастрит і в мене постійні загострення. Ще я навчаюсь в університеті і навіть на звичайних практичних я хвилююся, хоча і розумію що причин практично немає. Це хвилювання всюди мені заважає, в мене немає енергії, я став слабкий і в мене дуже часті депресії. І також я ніби на підсвідомості зациклений на тому що я не можу бути здоровим. Я розумію що гастрит - це не дуже серйозна хвороба, та я чомусь настільки на ньому зациклився що попав у замкнутий круг, бо переймаюсь за це і ще більше ускладнюю становище, кожного разу коли я їм, то думаю чи не болітиме шлунок і чи нормально я себе почуватиму. Прошу допомогти

Федоренко Галина Александровна

Василь

Я розумію що гастрит - це не дуже серйозна хвороба, та я чомусь настільки на ньому зациклився що попав у замкнутий круг, бо переймаюсь за це і ще більше ускладнюю становище, кожного разу коли я їм, то думаю чи не болітиме шлунок і чи нормально я себе почуватиму.

Вы не правы, гастрит это очень серьезное заболевание с точки зрения психологии.

Во-первых это психосаматическое заболевание.

Во-вторых Вам нужен психоаналитик.

Но если очень коротко, то Ваше заболевание вызванно тем, что Вы что-то не можете переварить. Людей,университет, отношение с кем то или отношение вообще, ссоры,скандалы и еще может быть, что угодно. Знаете об этом только Вы!

Федоренко Галина Александровна, психоаналитик, арт-терапевт, Москва