что мне делать

айгерим 27.06.2014

Саламатсыз Ботагоз Искракызы менин есимим Айгерим Менин жасым 19 турмыстамын жигитим 21 де 1 кызымыз бар. Уйленгенимизге 3 жылдай болып калды мен ата енеммен турамын. биз уйленпестен бурын ол менинмен жаксы сойлесип ата анамды сыйлап мени тындап акылдасып журетин бари ойдагыдай болатын. уйленгеннен кейн сал озгере бастады ал мен боссанганнан кейн типти озгерип кетти типти менин ата анамды сыйлаудан калды олардын мен сал бирнарсе айтсам коремиз билмеймин кудай каласа тагы сондай создерди айтып кутылады мен онган менин айтканыммен жур демейм менинмен акылдасып сал болсада менин созиме кулак салшы тындашы десем не мени оз айтканынмен жургизгин келедима дид кетип калайын десем кызды ойлаймын кетпейн десем шыдамым битип барад мен оны жаксы корем бирак минезинеде шыдай алмаймын не истесем болад айтынызшы? отинем

Салеметсызбе Айгерим,сиздын жасыныз 19 да , турмыста 3 жыл турып жатырсыз, быр кызыныз бар екен. Сиздин хатынызда оте коп соз сиздин ата ананыз туралы жазыпсыз. Куйеуым оларды бурын силады,казыр силамайды дем жазыпсыз. Сиз сонда , турмыс курганнан кейынде але де аке шешеныздын маселерын шешып журген сияктысыз. Оны озинизге гана алмай, жолдасынызга да  жартысын бергиниз бар. Оган коз карасы сиздегидей ме,жок баскаша ма, сиз онша мян бермей турган сияктысыз.

Ерлизайптардын арасында меныке жон, жок сеныкы жон деген дурыс болмайды гой. Бул жерде тек екеулерыныз акылдасып кана быр ауызды шешимге келу керексиздер. Бир рет сиз макулдасаныз, екиншы рет куйеуыныз сизге жол берып турса,сонда гана Компромисс деген стадияга жетесиздер. Ал менымен акылдаспады,меным аке шешемды ойламады деп тийсе берсеныз, араларыныз одан да ашылып кетеды гой. Турымска оте ерте шыгыпсыз, онын да асеры бар, куйеуынызды онша жаксы билмей турмыс курган шыгарсыз. Казыр анык минезы кандвй екеннын енды билип жатырсыз.Быр жагынан сиздер болек турмагандарынызда асеры тийып тур.Араларынызда жолдасыныздын аке шешесы бар болган сон, сизге кийындау болып тур сол уйге уйренып,оз уйыныз деп санаганга. Бырак, 3 жылдай турып келе жатырсыз, араларынызда кишкентай насиби бар екен,сондыктан  сызге казыр меным аке шешем деген создерды кышкене азырак айтсаныз, ким биледы , араларыныз да бундай кийын болмас пет?.

Семья куру онай, бырак сол семьяны алып кету алга оте кийын.Уакытыныз болса быр рет болсада консультацияга келип кетсеныз сизге жон болар еды,коп нарсеге озыныздын коз карасынызды озгерте аласыз .Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны