Кого выбрать?

Марія 30.03.2014

Доброго дня... допоможіть мені будь ласка я неможу ніяк вибрати між двома хлопцями.. спочатку я спілкуватися з першим по телефоні а потім через деякий час він запропонував зустрічатися ну я і вагалася трошка але я його любила і він мені дуже подобався ну ми і почалися зустрічатися все було добре і моїм батькам він дуже подобається але я зустріла іншого і він мені також сподобався він милий гарний виконує все що я скажу і мені з ним краще і спілкуватися легче але все ж таки мої батьки дууже проти кажуть типу він тобі не підходить і різниця в віці 10 років і проблеми в мене відтоді почалися з батьками я спілкуюся з ним тайно але я його люблю от і незнаю що мені дальше робити ............

ЗДРАВСТВУЙТЕ, МАРИЯ!

Представьте, что Ваши родители не против Ваших отношений со вторым хлопцем. Кого бы Вы тогда выбрали?

Гагиева Эсет Зяудиновна, психолог Иссык