Я его люблю, или он мне друг?

Катя 05.08.2013

Мене звати Катя мені 17 років. В мене є найкращий друг Олег якому я довіряю і йому теж 17. Знайома я з ним три рокі. Але останім часом я поняла що начала влюблятися і наша дружба по маленьку то ройнується то все нормально. Я вже розумію шо я не зможу з ним дружити але дружбою нашою дорожу сильно. А він на половину 50 процент50 і хоче зімною зустрічатися і з другой сторони його друг рівнує до мене. Підкажіть мені будь ласка шо мені робити дайте пораду як далі бути.

Катя, чоловічо-жіночі стосунки  не відміняють дружбу, а навіть навпаки передбачають її. Ви можете  зустрічатися з Олегом, і при цьому продовжувати довіряти йому, бути один одному друзями. Якщо ви відчуваєте, що не можете більше залишатися з ним тільки друзями, тоді  думаю вам варто бути дещо сміливішою  та зробити перший крок до вашого зближення, не чекаючи цього від нього. Спробуйте поговорити з ним про це...

"Никто не делается другом женщины, если может стать ей любовником"

                                                                                 Оноре де Бальзак

С уважением Сергей Пенцак, психолог Луцк