Про любовь к парню

Анюта 21.04.2013

Я влюбилася в хлопця який старший за мене на 7 років йому 20 а мені 13 що мені робити він ще луший друг мого брата і сьогодні я йому призналася по телефону потів він сказав що занятий так і не позвонив що робити скажіть

Привіт, Анюта! Молодець, закохуватися класно! А пара тобі обов"язково знайдеться: не цей так інший! Але пам"ятай, чоловіки люблять загадкових дівчат, за якими треба побігати. Перечитай "Попелюшку". Я не шуткую, ця казка використовується на тренінгах!

Хропун Наталья Викторовна, психолог Хмельницкий