Отбасымды,калай сактаймын

Акгуль 05.02.2013

Салеметсизбе?Биз жолдасым екеумиз отасканымызга 4жыл болды.1кызымыз бар.Онын сонгы 2жылда менимен тосектес болгысы келмейди.типти жыныстык мушеси турмайды.Ози айтады баска кыздарга бирнеше рет турады деп.себебин тусине алмадым.ажырасайык десем ажыраспаймыз.бирге омир,суремиз дейди.баска кыздармен телефонмен сойлескенин билип калып,ол кызга урысканмын.ал ол кыз мени 3кун бойына мазалап,неше турли смс жазды.куйеуиме неге ол кызга мени мазайлама деп айтпа

Габбасова Анаргуль Абишевна

Кейбыр кездерде турмыска шыгып алып коп айелдер оз озине карамай кетеды. Бала, тамак, уй деп куйеуы туралы умытып кетеды. Сондыктан куйеулер баска адемы жас кыздарга карап кетеды. Куйеуынызке коп конил болип, озынызды кышкене озгертып, адемелеп корыныз. Жолдасыныздын баска кызга караганында сыздын да 50% кинаныз бар шыгар. Ажыраспаймын десе, тыпты жаксы, сизде барин де озгертуге уакыт бар. Ойлап кориныз, немесе консультацияга келиниз. Бизде келесы жумада сол туралы айелдерге арналган тренинг  болады, мумкындыгыныз болса келиныз. Ол туралы осы сайта окысаныз болады http://www.b17.ru/training.php?id=13614