Проблемы с родителями

Роман 25.01.2013

Доброго дня. Я Роман мені 17 років закінчую ХТЕК, проблема так- жив раніш житомирська обл. смт.Чуднів в 2010 пішов навчатись в хтек тут в мене родичі жив у бабушки, батьки оставались в чуднові прочився 2 роки тобто цим літом найшов приїхавши до батьків літом вони рішли продать там будинок і переїхати в хмельницький,Но в червні я найшов дівчину в чуднові їй зараз 15 років, зустрічаємся уже місяців 8 , у нас все серйозно і думаєм бути завжди разом, тяжко кохати на відстані, батьки продали будинок в жовтні цього рокцу переїхали в хмельницький, я тут живу збатьками закінчую коледж в січні 2013 в дівчини був день народження їздив до неї так як не бачив її уже 3 місяці єлі перетерпів, збирав гроші шоб прїхать приїхавши на 3 дня, розставатись бул одуже важко зльози і в мене і в неї, вот вона рішила піти вчитись в хтек також, батьки вроді одобрили і т д, прийшовши почті час до дян відкритих дверей 26 січня, її батьки начали шось передумувать, рішили її впихнуть в бердичів бердичів за 40 км від чуднова в другу сторону, а до хм 140 км., вони кажуть далеко і тут тіпа родичів немає но тут є я і мама не протів шоб вона жила з нами ну єслі не з нами то в гуртожитку, а батько в неї дуже строгий мама була не рпотів спочатку і папа також, но папа каже шо в нього в бердичиві багато родичів і т д, і ближче їхати Бердичівський коледж промисловості і права впринципі такий же як хтек тільки хтек буде набагато кращий + це всетаик хмельницький обласний центр а бердичів прост омісто без областей іт ояк велике село, коледж по хуже в хтек буде в неї краще майбутнє чим в тому коледжі, батько каже буде їй знімать квартиру в бердичиві, і буде вчитись там, но в мене їй і квартиру знімати не треба , і помогти можу за навчанням і знаю всіх викладачів і так далі, а в бердичиві її 3-юродна ситстра кінчає на бухгалтерський облік , це професія на мою думмку не звосі хароша я вчуссь на комерційну діяльність то я можу бути і бухгалтером і продавцем іт д н оце не важно, дівчина плаче кожин день і незнаєм шо робить так як бачитись будем дуже рідко в кращому випадку раз в пів року, в мене грошей пока немає стройка новий будинок ремонт, навчання в університеті заочно, батьки поки не працюють так як за 50 тяжко найти роботу , а батько її проти хмельницького даже не обясняє чому вона його боїться уже бо він дуже строгий і його не цікавить її думка, якщо вона не піде в хмельницький я незнаю ш оце буде це дуже важко не бачити друг друга 3 роки

хібашо раз в пів року пару днів, підкажіть будь-ласка як краще поступить в даній ситуації як бвтьків уговорить йти вчитись в хмельницький

Добрий день, Романе! Дуже зворушує Ваш лист, адже я знаю як це бути з коханою людиною на відстані. Розумію як Вам важко. Але заставити дорослих людей робити щось по Вашому дуже важко. Залишається чекати поки дівчині можна буде вийти заміж. І продовжувати кохати! (І звичайно підготувати матеріальний грунт, для спільного життя!). На все добре, Роман.