Сумбур в голове

петро 23.01.2013

Оодружений 16 років.маю 3 дітей.з жінкою все супер у всіх відносинах.по життю я однолюб.перше кохання було в армії друге це моя дружина.інші дівчата і жінки це випадкові стосунки.я живу думаючи головою не дозволяю собі різких рухів в ліво щодо жінок тому що сімя для мене не пусті слова а сенс мого життя.і кидати їх не збираюсь.але недавно я покохав.це кохання ламає всі мої погляди на життя.мені не хочеться думати як повинно бути я думаю тільки про неї.чим далі вона займає більше місьця в моєму серці.але розум сперечається.дружину і дітей кидати не хочу але із новим коханням справитись не можу.мені 42 роки.підкажіть будьласка що мені робити.це зізнання мені далось не легко.дякую.

Пелипенко Мария Александровна

Доброго дня, Петро

В ситуацію Ви попали не з легких. Зрозуміло що Вам зараз важко. З одного боку дружина і діти, яких Ви дуже любите, з іншого нове кохання. Крім того стійкі принципи щодо сімї, це для Вас не пусті слова.

Однак в житті трапляється по різному.

Пропоную спитати себе, чи справді нове захоплення це кохання? як довго воно триватиме? що вас ще єднає окрім ейфорії початку нових стосунків?

Що Вас єднає з дружиною окрім дитини? що змінилось за час вашого спільного життя? Як ваші стосунки розвивались на початку?

Пропишіть все на листку. Можливо є щось спільне, мабуть є і відмінне. Що Ви тепер краще розумієте про себе та стосунки зі жінками?

А тепер спробуйте уявити себе за кілька років.

Яким Ви бачите своє життя через п'ять років? десять років? Хто з Вами поруч? Чим Ви займаєтесь? Чого досягли за цей час?

Спробуйте подивитись на цю всю ситуацію збоку, уявіть що до Вас звернувся друг з такою ситуацією, щоб Ви йому порадили?

Є безліч варіантів що робити, але тільки Ви знаєте що Вам підійде найкраще. Зважте всі відповіді за і проти. Можливо це нове життя стукає до Вас, можливо, варто щось змінити у стосунках з дружиною, щоб знов відчутти п'янке кохання? Це Ваше життя, щоб ви не обрали, для вас це буде найкращий вибір на даний момент.

Усього найкращого!