Ребенок не ходит на горшок

Лена 08.01.2013

Доброго вечора! Мене звати Олена, мені 26 р. У мене така проблема: маю сина, йому 2 роки, з 1,5 р. ми почали регулярно ходити на горщок. Проблем не було ніяких. Спочатку я висаджувала його кожних 2 години, потім він почав проситися, по потребі. Чітко говорив, що саме хоче. Так тривало півроку!!! Зараз, приблизно 4 тижні назад, почав какати куда-небудь, лише не в горщок. Хоча пісяти - без проблем. Я не знаю як поводити себе в такій ситуації, які методи використовувати. Я розповідаю, що так не можна, можу посваритись, але результату нема. Як виправити ситуацію? Допоможіть! Які методи впливу використовувати? Якоїсь нестандартної ситуації, пов*язаної з цією проблемою, не було. Чому він так себе веде не розумію. Порадьте хоть щось. Ми з сьогоднішнього дня почали відвідувати дитячий садок, не хочу щоб там були такі неприємності. Дуже буду вдячна за відповідь.

Овсяник Людмила Михайловна

Лена, отпустите проблему. Хвалите малыша за то,  что получается и не ругайте за то,  что не получается.  Сделайте жизнь сына спокойней и веселей и все образуется.