Охладела к сексу

Євгенія 21.06.2014

Я дуже люблю свого чоловіка, але не хочу сексу.. не те щоби з ним взагалі нізким.. він працює за кордоном і буває вдома рідко але навіть коли в нас немає сексу 3-4 місяці я всерівно не хочу.. підскажіть що робити?

Лазаренко Ольга Владимировна

Євгенія, доброго дня! Зниження сексуального потягу може бути викликане різними причинами: фізіологічними, наприклад (гормональні порушення, травми головного мозку, пухлини, порушення репродуктивного здоров`я, астенія, виснаження) та психологічними - наслідками психічних травм, проблемами у стосунках, депресією, тривожними станами, дисоціативними особливостями, алексетимією, загальною тілесною нечутливістю тощо. Що саме відбувається з вами - з листа важко сказати. Рекомендую виключити фізіологічні причини, а тоді вже звертатися до психолога. Пишіть - консультую в скайпі. Якщо причини психологічні - тоді можливо їх змінити з допомогою спеціаліста. І ще питання: чому саме зараз це зниження потягу вас схвилювало? Чи хочете ви це змінити насправді? Над цим можна просто подумати. До побачення.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк