Мен озимди жек корем. Маган комектесинизши

Банука 04.12.2011

Салеметсизбе?менин омирим бир битпейтин курес сиякты.унеми куресип келем.есимди бiлгелi киыншылык,акша жетпеу,кедейшiлiк,тапталган ар,кор болган жастык омирим мiне осылайша омиримди сипаттай алам.катты киналып журмин.жан сырымды ешкимге айталмаймын.кейде озиме кол жумсагым келедi.озимди жек корем.маган комектесинизши,шыдай алмайтын сияктымын.

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Сиз казак тили билетын психологка барыныз. Осы сайтта  Джуманова Жанат жаксы психолог бар.

Никитина Марина Дмитриевна

Бану!

Сиз ким сиздин отбасыныз болатынын, киммен туратынызды жазбайсыз. Сизге колдау катты жетиспейди. Сиз канша жаста екенсизди жазбайсыз. Будан коринетини, сиздин жастык дагдарысыныз Сиздин конил-куйинизге, физикалы› гормоналдык турдеги жагдайда катты асер етеди. Сиздин жастагы айелдер жиы осындай депрессиялык жагдайды бастан откереді. Бул отеди, Сизге тек шыдамдылык керек жЩне осы киын кезеЈди оту керек. Сизди тыЈдай жане тусине билетин,  болисетин адам табу керек! Конил куйынызды тусырменыз!

Марина Никитина. (перевела Гульмира Куанышбаева )