Как сохранить семью?

Инга 27.09.2011

Підскажіть будь-ласка,як поводитися з чоловіком?Мені 21,йому 31.У нас спільна дитина,хлопчик,8 міс.,якого ми любимо.Але з чоловіком ми говорим на різних мовах.Я його кохаю,але взаємності не відчуваю,він не говоритьменi про свої почуття,не говорить компліментів.Він може дозволити собі мене образити,принизити,а коли сваримося дуже,то і підняти руки.Любить випивати(пиво в великих кількостях).Зовсiм байдужою себе не вiдчуваю,але не щаслива.Покинути не хочу,вірю що знайду іншого,але боюсь поміняті "шило"на "мило",та й чи iнший зможе замінити батька?Хочу зберегти сімю,що порадите?

Дуже Вам дякую!

Овсяник Людмила Михайловна

він не говоритьменi про свої почуття

мужчины редко говорят о своих чувстваж, в отличии от женщин.

не говорить компліментів.

возможно не научен, и не знает - скажите ему об этом своем пожелании.

Він може дозволити собі мене образити,принизити,

А Вы позволяете ему себя оскорблять? Все зависит от Вас.

а коли сваримося дуже,то і підняти руки.

А это уже физическое семейное насилие.

Смотрите информацию здесь:

http://semeistvo.by/forum/showthread.php?t=67869

читайте и делайте выводы

Любить випивати(пиво в великих кількостях).

http://semeistvo.by/forum/showthread.php?t=194143

читайте и делайте выводы

Зовсiм байдужою себе не вiдчуваю,але не щаслива.

Покинути не хочу,вірю що знайду іншого,але боюсь поміняті "шило"на "мило",

Верно подметили - все зависит от Вас. Вы играете роль ЖЕРТВЫ в семейных отношениях. Если перейдете в роль ТИРАНА - то сможете подчинить себе мужа и выправить отношения.

Иначе необходима терапия у психолога для поднятия своей женской самооценки

та й чи iнший зможе замінити батька?

  Для ребенок его отца - звание пожизненное,  даже если Вы разойдетесь со своим мужем и по новой выйдите замуж.

Можливо, що та різниця у віці між Вами та чоловіком  - 10 років, дає змогу Вашому чоловікові поводитися з Вами зверхньо, як із "молодшою", як з людиною, яка не самостійна, яку потрібно "направляти", вчити. Це начебто батьківська позиція відносно Вас. У взаєминах з чоловіком Ви якось потрапили у дитячо-батьківські відносини, замість партнерських. Самий найкращий шлях до виправлення ситуації - це намагатися вирівняти ваші відносини, стати чоловікові дружиною, а не донькою. Це залежить більше від вас, а не від чоловіка. Ви достатньо точно зауважили, що помінявши "шило на мило", Ваша взаємодія з новим чоловіком буде схожа на ту, що вже є, бо Ваша реакція  може залишитись незмінною. Захочете з нею попрацювати - звертайтеся.

Доброго дня, Інго!

Як ви гадаєте, що зблизило Вас до створення родини, якщо зараз виник такий серйозний бар*єр? Спробуйте відповісти собі на таке питання - бо складається таке враженні, нібито Ви щойно опинилися на одній території із чужою та неприємною людиною:(. Вживання спиртних напоїв - тим паче пива, це вже - залежність. Чоловіки вживають пива найчастіше з метою "зняття стресу". Варто було б знати, чим викликаний стрес, особливо якщо врахувати,що це відбувається за Вашої присутності. Мови вже нема про приклад для дитини - із часом це матиме значення. Найважливіше зрозуміти, як Ви зблизилися із такою людиною, що саме привабило у чоловікові, щоб випадково знову не погодитися на такі стосунки з присмаком мазохізму:(. А батьком, скоріше має право називатися той чоловік, який виховує, захищає та дає приклад поведінки. За будь-яких обставин Вам потрібен професійний психолог, який має досвід роботи з родинами та залежностями. Нажаль, Ваша поведінка неве відбиток співзалежності, тому бажано дістатися на прийом психолога в Днепре усією родиною.

Рішучості та  благополуччя Вам!

Инга,  грустно было читать Ваше письмо.

Насилие в семье - это трагедия, оно разрушает фундамент безопасности,  как для человека, так и для общества.

Я рекомендовала бы Вам обратиться к семейному психологу:  вы больше сможете понять себя, что Вы вносите в Ваши отношения,  какое влияние оказывает  на Вас  семейная система,  и каково Ваше влияние на систему.

Практика показывает, если меняется один член семейной системы, то меняется и другой.

Вполне, возможно, что Вашего желания и усилий изменить ситуацию окажется недостаточно, но Вы уже будете другая, а это уже много для того, чтобы Жить.

Хочу обратить Ваше внимание на то,  что в  ситуации домашнего насилия больше всего страдают дети,  ведь они растут в сложнейшей и тяжелейшей атмосфере…

И тогда возможны эмоциональные и поведенческие проблемы: тревожность, депрессия, низкая самооценка, ночные кошмары, физическое недомогание, а в подростковом возрасте  - склонность к агрессивному поведению.

Позаботьтесь о себе и малыше.

С уважением, Светлана Дорошенко.

Национальная горячая линия по предотвращению насилия: 0 800 500 335

бесплатно со стационарных телефонов: 386

бесплатно для абонентов МТС, life:), Киевстар

www.ostanovimnasilie.org.ua