Что со мной?

Максим 21.02.2015

Мені 14 років навчаюсь в фізико-математичному ліцеї.Два роки назад померла Бабуся

з тих пір перестав вчитись бути веселим проявляється почуття потрібності всьому людству але лінь щось робити .Також погіршення памяті уваги на заняттях в ліцеї.Сниться дівчина яка на фоні ядерного вибуху просить мене повернутись.

Добрий день, Максиме! Відчутно, що Вас дійсно тривожить щось важливе, але у Вашому питанні неясно, що саме. Скоріше всього неясно це і для Вас. Щось другорядне, не дає Вам відчути те , що справді Вас турбує. При більш конкретному запросі зможу відповісти більш детально.

Хропун Наталья Викторовна, психолог Хмельницкий