Страх, тревога

Вячеслав 12.01.2015

Доброго вечора! Мені 28років, приблизно рік живу постійно в незрозумілому страху. При відвідуванні громадських місць (перукарня, громадський транспорт, лікарня, ресторан і т.д.) відчуваю незрозумілий страх та тривогу , які супроводжуються підвищеним серцебиттям, дискомфортом в грудях, спазмами в горлі та відчуттям тошноти. Таке враження, що зїжаю зглузду і зараз втрачу свідомість, відразу хочеться кудись бігти і ховатися. Пробував вирішити проблему різними способами самостійно, але мені це не вдалося. Звернувся до психолога, відвідав близько 15 сеансів, але покращення ніякого не має. Хто мені дійсно може допомогти з цією проблемою і за який період часу. Готовий співпрацювати, якщо на відстані то скайп звязок, а бо інший можливий звязок.

Киселевская Светлана Владимировна

Вячеслав

постійно в незрозумілому страху.

Вячеслав, САМОТЕРАПИЯ СТРАХА поможет Вам разобраться со страхами самостоятельно - http://psiholog-dnepr.com.ua/terapiya-strakha

В помощь – авторский интернет-курс - «УВЕРЕННОСТЬ В СЕБЕ. Как повысить самооценку»:

http://psiholog-dnepr.com.ua/therapeutic-group/ya-mogu

Или же - индивидуальная работа с психологом.

Надумаете, обращайтесь - можем поработать по скайпу.

Продолжительность работы индивидуальна - от 10 сессий (1 час работы раз в неделю) до 6 месяцев.

С уважением, Киселевская Светлана, психолог, магистр.