Озыме сенбеймын

Мадина 20.12.2014

Салеметсызбе!Анар мен 9 сынып окушысымын жасым 14 те,мен озимди адемы емес сезынып журемын сыныбымда екы,уш жаксы кыз бар солар айтады адемысын деп бырак неге екенын былмеймын озымды озым адемы емес сезынемын мен ушин ен бастысы адемылык сыныбымдагы кейбыр кыздар ана жерын онша нмес болып тур мына жерын улкен деп айтса соны жакын кабылдап ен ускынсыз мен сиякты сезинемин,мен озимди озим багалай алмаймын,комектесынызшы..

Касымжанова Анар Алиакпаровна

Саламетсиз бе, Мадина. Сиз казир жасоспирим кезениндесиз, бул кезенге мундай ойлар тан. Казирги кезде сиздин келбетиниз жане дене битиминиз али де калыптасу устинде, сондыктан сиз даму устиндесиз, бул урдис аякталган жок, али де озгеристер болады, есейген сайын сулулык калыптасады. арине, кыз балага озинин сулулыгына сенимди болган манызды гой. Бирак адамнын озине сенимдилиги жане озине беретин багасы баскаларга тауелди болмауы тиисти. Тауелсиздиги, дербестиги дамыган адам баскалардын багасына суйенбейди, иштей оз ойына мыкты болады. Алгашкыдан сулулык турли болады, сырт келбетке караганда, ишки жан дуниениздин сулулыгы маныздылау. Бирак соган карамастан, сиз озиниздин ерекше жактарынызды аныктап алыныз, ягни баскалардан калай озгеше бола аласыз. Адам озинин ерекшелиги мен озгешелигин билгенде, онын озиндик багасы соган сайкес артады. Барлыгы сиякты болу емес, барлыгынан ерекше болу улкен жетистик.

Саттилик тилеймин!

Жаксы ниетпен,

Касымжанова Анар Алиакпаровна, психолог г. Алматы