Как избавиться от страха?

Таня 15.12.2014

Почалось так!Постійно голова крутилась, паморочилось деколи кажеться і мозг відключався на кілька секунд (но оморок не падала)підташнює,якась в душі тривога,серце начинає бистро битись,руки трясуться втома постійно но нескажу що невисипаюсь зранку 8 год встаю,а вечері до 11 лягаю, була в кардіолога все ок,пішла до невропатолога сказав зробити мрт,результат завужені судини лівої частини мозку,лікуюсь таблетками і нічого непомагає,боюсь кудись виходити в люди,бо начинає брати якийсь страх голова паморичиться,руки трасуться.В мене робота така .що хожу на ніч,зночи зранку чогось завжди рвати хочеться,а вдома буде нормально.

Впринципі за останіх 4 роки я дуже нервувалась,я все собі тримала,на людях я всміхалась,а в душі рвало всю,всі ночі проплакані.Мені 27 років,маю дитину 3 роки.без чоловіка.І що робити?хочу бути як всі!

Лазаренко Ольга Владимировна

Доброго дня, Таню. Дійсно, схоже на невротичні прояви (тривога, тілесні відчуття (серцебиття, трясуться руки, нудить, рвота) - все це може бути наслідком стресів, почуття напруги, виснаження (астенії) чи якоїсь важої події (психотравми). Допомогти може психотерапія вкупі із медикаментами (протитривожні препарати, які має призначити лікар-психіатр чи невролог). Психотерапію може проводити психолог чи психотерапевт із відповідною кваліфікацією. Думаю, ви зможете змінити своє життя і жити по-іншому, якщо звернетеся за допомогою. Пишіть, записуйесь на консультацію.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк