Мени куйом таштап кетти кантейин

Жыпаргул 28.02.2014

Саламатсызбы мен куйоом менен 7 жыл жашадым балалуу болбодук анын биринчи аялынан 2 баласы бар ошолорго кайтты бирок мен сени суйом дагы деле дейт только балдар учун кайттым дейт менчи десем сен балалуу болушун керек башкага тийип дейт эмне кылайын дуйном карангы жошоо ансыз кызыгы жок олгум келип атат апамы гана ойлоп атам кундо ыйлайм кеткенине 19кун болду кундо ишине издеп барам жолугушуп гостиницага барып келдик сагындым дейт бирок бирге боло албайбыз дейт мени туура тушун дейт мен дагы кыйналып зорго жашап журом бирок балдарды ойлоп атам дейт кенеш берин эмне кылайын олуп алайынбы

Жыпаргул, саламатсызбы,

биринчиден айтайын- мен кыргыз тилди жакшы билбейм, тушунем, бирок эч качан жазган эмесмин. Орусча тушунесуз деп ойлойм.

 Вам сейчас очень сложно. Но если выбор муж сделал, то от Вас в этой ситуации уже ничего не зависит. Проводите сейчас больше времени с близкими людьми, которые готовы выслушать Вас и  поддержать. И если есть возможность, лучше с психологом поработать.

с уважением, Чинара.

Исмаилова Чинара Касымовна, психолог Бишкек