Боюсь жить

Мария 15.02.2014

Боюся щось зробити не правильно,когось образити...живу так : всі довкола мене хороші - одна я погана...маю 18 років хлопця ще не мала,бо боюсь сказати так...зараз закінчую інститут..потрібно шукати роботу,чого я також боюся...боюся зробити щось не так...

Добрий день, Марія! Ви знаходитесь зараз на стадії активного розвитку та пошуку свого життєвого шляху. Тож Ваш стан є природнім для нормальної, адекватної людини. Страх  є складовою Вашого розвитку. Так що не звертайте на нього уваги і будуйте плани на майбутнє і досягайте своїх цілей. Все буде добре.

Хропун Наталья Викторовна, психолог Хмельницкий